KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623008
nr 1462 3008
Jonny Forsström
(1944-2017), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 88x68, yttermått inklusive ram: 93x73 cm
Jonny Forsström, svensk målare och skulptör född 1944 på Öland, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:53:49
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Jonny Forsström
Läs mer om Jonny Forsström